Algemene Ledenvergadering

zondag 21 mei

15:00 – 18:00

Vergadering

Twee keer per jaar zijn alle leden van harte welkom om door bestuur en directie bijgepraat te worden. Heel binnenkort, op zondagmiddag 21 mei om 15.00 uur, is er weer zo’n altijd nuttige en aangename Algemene Leden Vergadering (ALV).

Gezien de overvolle laatste ALV afgelopen december is de agenda bescheiden. Aan de orde komen in elk geval de definitieve jaarcijfers 2022 met advies van de kascommissie, een terugblik op de afgelopen 5 maanden en vooruitblik op de vele mooie plannen voor dit jaar en daarna.

Ook voor de aankomende ALV is er voor de ledenruimte voor ingebrachte stukken. Stuur je vragen of ideeën uiterlijk 10 dagen vóór de ALV datum naar bestuur@kring.nl dan kunnen ze mee op de agenda.

Programma

– 14:30 inloop
– 15:00 aanvang ALV
– 16:00 einde ALV, aanvang borrel
– 17:00 einde

Aanmelden

Aanmelden voor de tussentijdse ALV kan via bovenstaande knop.

Stukken