Vroege Vogels à la Française

donderdag 4 juni

19:30 – 23:00

Muziek & Dansen

Hét dansfeest dat op tijd begint! Uplifting, vrolijk en ouderwets gezellig.

De Vroege Vogels zijn er weer! Verwacht een avond vol Soul, Funk en ouderwetse gezelligheid. Het feestje waar je vrolijk van wordt, maar waar je toch weer op tijd in je nest belandt.

🍷 Dit keer vliegen de Vroege Vogels naar het zuiden! 🍷

Op donderdag 4 juni vieren we La Vie én Rosé want dan staat de dansvloer heel even in de wijngaarden voor een soirée française vol smaak, muziek en sfeer.

Direct na de intro-borrel starten we met een gezellige Franse wijnproeverij — proef, ontdek en geniet van verschillende
smaken uit Frankrijk. Een vinoloog zal uitleg geven bij de verschillende wijnen.

Aansluitend gaan we van Bordeaux naar Boogie💃🕺 en gaan de glazen aan de kant en heerlijk dansen met de vroege vogels.

Programma

Zaal: Kringbar

19:00 | Ontvangst
19:30 | Start proeverij
21:00 | Aansluitend lekkere muziek & dansen 

Nog niet gegeten? Geen probleem! Barhap te bestellen tussen 18-20 uur.

Introborrel

Vroege Vogels sluit aan op de introborrel; waar nieuwe en bestaande leden elkaar ontmoeten. De introborrel is van 18:30-19:30 en iedereen is welkom.