Film | Monarchie vs. Republiek

donderdag 24 april

19:00 – 20:30

debat

Film

In de Monarchie vs. Republiek, een film van Peter Limbach, komen voor- en tegenstanders aan het woord. Na de filmvertoning is er een gesprek onder leiding van Gonny van Oudenallen.

Na afloop van de film gaan Pieter Verhoeve en Gerard Aalders erover in gesprek onder leiding van voormalig parlementariër Gonny van Oudenallen.

Bekijk de trailer

Programma

18:30 | Inloop
19:00 | Aanvang programma
20:30 | Einde programma, napraten in de bar
20:45 | Start programmadiner

Tickets en reserveren

Voor dit programma zijn verschillende soorten tickets beschikbaar. Gebruik onderstaande links of de knoppen bovenaan deze pagina om een reservering te maken.

Ben je lid van De Kring?

Ben je (nog) geen lid van De Kring?

Meer over de makers

Voorheen ondernemer en ontwerper, nu een gedreven filmmaker: Peter Limbach filmt intuïtief en weet met zijn charme en een ongepolijste, pure stijl steeds weer te verrassen. Zowel zijn eerste documentaire, Museumtram Amsterdam, als zijn tweede, over Sylvia Willink, eindigden als tweede bij de publieksprijs op het ABFFestival. Zijn films kenmerken zich door een frisse, persoonlijke benadering.

Met zijn nieuwste documentaire, Monarchie vs Republiek, bewijst hij geen eendagsvlieg te zijn. In deze film stelt hij de prikkelende vraag: wat moeten we anno nu met het Koningshuis?

De film is gemonteerd door Francisca Toetenel.