
Vernissage | Esmeralda Mlihi Terraneo: Tussen beeld en beweging
Terraneo noemt zichzelf bewegingsbeeldhouwer. In een deel van haar werk gebruikt ze de tango om beweging zichtbaar te maken. Dansers laten met verf onder hun voeten sporen achter op papier of doek. Ook Terraneo zelf gaat daarvoor de dansvloer op. In andere werken onderzoekt ze kleur, vorm en de ruimte tussen mensen op een andere manier.
Haar solo-expositie op De Kring laat die verschillende kanten van haar werk zien. Schilderijen, monoprints en werk dat uit performances is ontstaan, vertellen samen ook het verhaal van haar ontwikkeling als kunstenaar. Een deel van de werken is te koop.
Programma
Zaal: Kringbar
18:00 | inloop
18:30 | programma met performance en bar
19:00 | borrel
Tijdens de opening komt beeld en beweging samen. Het programma begint met tango. Daarna interviewen Marcia Appels en Annephine van Uchelen de kunstenaar. Vervolgens danst Terraneo, gekleed in een zelfgemaakte jurk, als het ware uit een schilderij tevoorschijn, begeleid door piano en spoken word. Na afloop is er een borrel.
Aanmelden
Aanmelden voor de vernissage kan via bovenstaande knop. Ook niet-Kringleden zijn van harte welkom bij de opening.
De expositie is te zien van 9 oktober tot en met 30 november 2026.